безкоштовна онлайн-конференція
15 - 17 січня 2021
Як подорожувати під час пандемії?
ПРО ПОДІЮ
Ми вирішили, що чекати кращих часів не варто, тому разом з відомими українськими мандрівниками покажемо, що навіть в умовах пандемії можна і треба подорожувати.

3 дні і 18 спікерів. Розкажемо про цікаві та доступні напрямки, поділимось досвідом про технічні нюанси та бюджети. І саме головне, підштовхнемо вас до нових мандрівок.
Хто спікери?
Перший українець, який відвідав усі країни світу
Відвідав понад 200 країн та територій.
Журналіст, автор проєкту Ukraїner
Відвідав 126 країн. Автор проекту openmind.com.ua
Редактор Lowcost.Ua, фотограф, мандрівниця
Мандрівниця, консультантка з самостійних подорожей, блогерка на hannaburlaka.com
Співзасновник агенції пригод "ВЙО"
Фанат північних країн та телемарку. Засновник в Norway Travel.
Мандрівник, організатор авторських турів в Африку і Південну Америку. Автор в andy-travel.com.ua
Блогер, мандрівник, авіагік. Автор проекту aviastop.com
Food enthusiast, а з недавнього часу ще й food writer в Модерна Спіжарка.
Член Асоціації Сомельє України, співвласник в СироВина.
Мандрівник, гід у ВЙО.
Перекотиполе, цифровий кочівник і наноблогер в Photography On the Road
Ініціатор події
Мене звати Віктор Стинич. Я є засновником тревел-проекту Подорожуй. Відвідав 60 країн. Влаштовую онлайн та оффлайн події, пов'язані з подорожами.

В 2020 здійснював тільки близькі поїздки до Угорщини, Франції, Хорватії та Туреччини. Літо 2020 присвятив пошуку маловідомих локацій в Закарпатті.
Ініціатор події
Мене звати Віктор Стинич. Я є засновником тревел-проекту Подорожуй. Відвідав 60 країн. Влаштовую онлайн та оффлайн події, пов'язані з подорожами.

В 2020 здійснював тільки близькі поїздки до Угорщини, Франції, Хорватії та Туреччини. Літо 2020 присвятив пошуку маловідомих локацій в Закарпатті.
Розклад виступів
15 січня, п'ятниця
16 січня, субота
17 січня, неділя
Партнери події
Зареєструватись на подію
Якщо залишились питання
Дивіться нижче або пишіть на info@podorozhuy.com.ua
1
Скільки це коштує?
Подія безкоштовна для всіх учасників.
2
Формат
Для перегляду потрібен телефон чи комп'ютер, підключений до інтернету.
3
Чи буде запис?
Після події, всі зареєстровані учасники отримають запис та презентації спікерів.
Made on
Tilda