безкоштовна онлайн-конференція
13 - 15 квітня 2021
Подорожуй Україною - 2021
ПРО ПОДІЮ
Дивлячись на ситуацію в світі, розуміємо, що Україна - найкращий варіант для подорожей в 2021. І в кожному регіоні є багато локацій, про які не знають українці.

Саме про цікаві і непопсові місця будемо говорити на конференції.
Всього 3 вечори і 15 спікерів.
Спікери конференції
Шеф-редакторка проєкту Ukraїner
Керівник найбільшого туристичного порталу України - UA.IGoToWorld.com
Телеведуча, тревел-блогер, автор проектів "Tour De Ukraine" та "Україна вражає".
Редактор Lowcost.Ua, фотограф, мандрівниця
Засновниця та маркетолог veter do it
Директор туроператора "Відвідай", який визнаний кращим туроператором України 2020 року.
Гідесса і гірський провідник з Закарпаття. Спеціалізується на культурних, вело- і піших турах. Перетворила колишнє зерносховище на першу велосадибу України.
Автор проекту "Віртуальні Витрішки", журналіст, краєзнавець, гід.
Засновник клубу активного та екологічного туризму "Добре поїхали", автор телевізійного серіалу "Унікальна Україна"
Гідесса Полтавщиною та Слобожанщиною, керівник туристичного клубу "Скарбничка мандрів". Нетуристичні маршрути Полтавщини об'єднала у проект "У пошуках забутих скарбів".
Амбасадорка українського сходу, редакторка сайту для самостійних мандрівників UA-Travels, авторка путівників та менторка культурних проектів.
Гід, турист-краєзнавець. Популяризатор екотуризму. Створює нові туристичні маршрути маловідомими місцями Волинського краю.
Блогерка, амбасадорка півдня України, авторка нетривіальних туристичних маршрутів для самостійних поїздок. Розповідає про моря, індустріальну красу портів і маяків.
Мандівник маловідомими куточками України. Відвідав безліч населенних пунктів та памяток архітектури і природи на південному-сході України. Йде туди де не ступала нога багатьох туристів.
Історик, радіоведчий, гід-екскурсовод Чернівцями та Буковиною, автор унікальної нічної екскурсії Чернівцями та телевізійного проєкту "Буковинські загадки".
Ініціатор події
Мене звати Віктор Стинич. Я є засновником тревел-проекту Подорожуй. Відвідав 60 країн. Влаштовую онлайн та оффлайн події, пов'язані з подорожами.

Досліджую маловідоме Закарпаття.
Ініціатор події
Мене звати Віктор Стинич. Я є засновником тревел-проекту Подорожуй. Відвідав 60 країн. Влаштовую онлайн та оффлайн події, пов'язані з подорожами.

Досліджую маловідоме Закарпаття.
Розклад виступів
13 квітня, вівторок
14 квітня, середа
15 квітня, четвер
Партнери події:
Інформаційна підтримка:
Конференція відбулась 13-15 квітня. Записи можна отримати в спільноті Подорожуй.
Якщо залишились питання
Дивіться нижче або пишіть на info@podorozhuy.com.ua
1
Скільки це коштує?
Подія безкоштовна для всіх учасників.
2
Формат
Для перегляду потрібен телефон чи комп'ютер, підключений до інтернету.
3
Чи буде запис?
Після події, всі зареєстровані учасники отримають запис та презентації спікерів.
Made on
Tilda